Betturkey Belge İstiyor Mu

Betturkey belge istiyor mu? Şartların oluşması ile birlikte, genel hüküm ve koşullar içerisinde de belirtilen şartların oluşması ile birlikte, belge talep etme hakkı bulunmaktadır.

Ancak, belge talep edinme anlayışı gündeme gelecek ise, kullanıcıların, bahsedileceği üzere genel şartların ya da aşağıda madde madde belirtilen şartların dışına çıkmış olması gerekmektedir.

Müşteri hizmetlerinin çalışma prensibi bu şekildedir. Net bir şekilde ve Türkiye’deki kullanıcılar için, Türkçe dil seçeneğinde açıklanmış durumdadır.

Betturkey Belge Talep Gerekçeleri

Betturkey belge talep gerekçeleri aslında oldukça basittir. Temel hedef, betturkey belge istiyor mu? Sorusunun temel karşılığı, sitenin bütün kurallarına uygun davranmaktır.

  • 18 yaş sınırını görmek için belge talep edilebilir,
  • bir tane hesap açıldığını görmek için belge talep edilebilir,
  • finansal kurallara yani para yatırma ve çekme kurallarına uygun hareket edildiğini görmek için belge talep edilebilir.

Bu şartların oluşması ile birlikte, müşteri hizmetleri gerekçeler kapsamında bildirim gönderir ve kullanıcılardan ispatlayıcı nitelikte belgeleri talep edebilir.

Ayrıca, ihtiyaç duyulması halinde ya da gündeme gelmesi durumunda, hesap doğrulama ya da hesap onay işlemleri kapsamında da, müşteri hizmetlerinin belge talep etme hakkı bulunmaktadır.

Betturkey Üyelik İçin Belge İstiyor Mu?

Betturkey üyelik için belge istiyor mu? Eğer başvuru şartları dahilinde hareket etmiş iseniz, başvuru belgesini doldurup göndermiş iseniz, herhangi bir belge göndermenize gerek yoktur.

Lakin, daha önce hesap açılmış ise, daha önce açılmış hesap site tarafından kural dışı hareket gerekçesine istinaden, iptal edilmiş ise, yeniden başvuru durumunda belge talep edilir.

Verilen herhangi bir bilgi ya da verilen herhangi birden fazla bilgi daha önce kullanılmış ise, belge talep etme hakkı ortaya çıkabilir. Kullanılan IP adresi üzerinden veya verilen ikametgah adresi üzerinden daha önce hesap açılmış ise, aile fertleri ya da bu adreslerde yaşayan şahıslar tarafından daha önce hesap açılmış ise, belge talep etme hakkı gündeme gelebilir.

Betturkey Nasıl Belge Gönderilir? 

Betturkey belge istiyor mu nasıl belge gönderilir? Sistem basittir. İstenen belgeler müşteri hizmetleri tarafından bildirilir, gerekçeler anlatılır. Üye olan şahıslar istenilen belgelerin orijinal şekillerini temin eder.

Temin edilen belgeler, fotoğraf çekmek suretiyle, resim formatına dönüştürülür. İsteyenler tarayıcılar üzerinden de belgeyi resim formatına çevirebilir. Net olmalıdır, okunur olmalıdır. İsim, soy isim, adres ya da her türlü kelime ya da metin net bir şekilde görülmelidir. Işık ayarlamasına dikkat edilmelidir.

Resim üzerinde parlama olmamalıdır. Bu yüzden flash ile çekim işleminin yapılmaması tavsiye edilmektedir. Resim üzerinde parmak ya da el gibi semboller yani vücut uzuvları bulunmamalıdır.

Çekilen resimlerde, örneğin kredi kartı ya da kimlik veya pasaport gibi belgelerin tamamı görünmelidir. Kadraj içerisine yani ekranı içerisine mutlaka tam olarak sığdırılmalıdır. Bu tip belgeler hazırlandıktan sonra, elektronik posta aracılığı ile müşteri hizmetlerini gönderilmelidir.

Kullanılması gereken siteye ait resmi elektronik posta adresi, destekbetturkey.com  elektronik posta adresi olmalıdır. Bu adresin dışında herhangi bir adres, resmi değildir.

Ayrıca talep gelmesi ile birlikte, belge gönderilecek ise, üye olan şahıslar üye olma esnasında verdikleri elektronik posta adresini kullanmalıdır. Gördüğünüz üzere, betturkey belge istiyor mu? Sorusuna mukabil, belge gönderim işlemlerinde de dikkat edilmesi gereken kriterler vardır.

Betturkey Gönderilen Belgeleri Ne Yapar?

Betturkey gönderilen belgeleri ne yapar? Şartların oluşması ile birlikte gündeme gelen betturkey belge istiyor mu? Sorusunun karşılığında, üyeler tarafından müşteri hizmetlerine gönderilen belgeler muhafaza edilir. Muhafaza, sistemde ya da veri tabanında gerçekleşecektir. Ancak bu belgelerin güvenliği şifreleme programları ile sağlanmaktadır.

Ayrıca, dikkatli bir inceleme yapar iseniz, sitenin gizlilik politikası şeklinde bir bölüm hazırladığını göreceksiniz. Bu bölüme göre alınan her türlü belgenin korunmasının, yasal açıdan sağlandığı ve bilinen tanımlama ile kişisel verilerin korunması kanun hükümlerinin uygulandığı ifade edilmiştir.

Endişelenmeyin, bu belgeler üçüncü şahıslar olarak düşündüğünüz, duyduğunuz ya da tespit ettiğiniz kurum, kuruluş, şahıs, internet ortamı ya da benzer kaynaklara, tüzel ya da gerçek kişiliklere aktarılmaz, satılmaz, paylaşılmaz, devredilmez. Bu konuda bir kez daha tekrarlayalım, gizlilik politikası bölümünde bu şirket tarafından yani bu bahis sitesi ya da oyun sitesi tarafından, resmi anlamda yasal bir garanti verilmiş durumda bulunmaktadır.

Comments (0)
Add Comment