Big Bass Halloween

İşte yepyeni bir oyun ve eğlencenin bir başka versiyonu Big Bass Halloween, Pragmatic Play kalitesiyle devam ediyor. En çok sevilen ve tercih edilen Big Bass Bonanza oyununun birçok versiyonu bulunuyor. Bu oyunda öyle ki büyük kazanç elde edenlerin sayısı küçümsenmeyecek kadar çok.

Oyun içerisinde eşleşen balıklardan, oltalardan, yemlerden ve nesnelerden kazanç sağlamanız dışında birde scatter ile kazancınızı katlama şansını bulabiliyorsunuz. Big Bass Halloween ise oyunun görsel olarak daha yaratıcı görünümüyle karşımıza çıkıyor.

Oyun cadılar bayramı temalı hale dönüştürülmüş görünüyor. Üstelik yeni efsane kazanç fırsatları da eklenmiş. Konsept olarak oldukça keyif verici görünen bu versiyonu bulabileceğiniz adresi ise Betturkey Big Bass Halloween oyna imkanı sunan slot oyunları bölümü oluyor.

Big Bass Halloween Nasıl Oynanır?

Big Bass Bonanza serisi bilindiği gibi bir balıkçılık oyunu. Standart çevir işlemi ile dönen nesneler arasından eşleşen balıkları ve diğer nesneleri eşleştirmek için dönen bir sistem. Çevir işlemi sonrasında 8 balık eşleşmesi halinde kazanç elde ediyorsunuz. Bu oyunun birçok versiyonu bulunması nedeniyle hepsinin ayrı bir özelliği var. Bilindiği gibi balıkçı hasan bu sefer cadı hasan olarak da adlandırılmaya başlandı.

Kiminde yukarıda yer alan balıkçı ağ atıyor ve kazancınızı etkileyen balıklar yüzeye çıkıyor. Birinde kutulardan yeni nesneler çıkıyor ve yine kazanç elde ediyorsunuz. Diğer bir versiyonda ise maytaplar patlıyor ve her tarafı balıklar sarıyor.

Eşleşen harfler, oltalar ve yemler daha birçok şey eşleşmesi halinde size kazanç olarak geri dönüyor. Big Bass Halloween nasıl oynanır derseniz de genel sistemle aynı diyebiliriz. Yine çevir işlemi yapacaksınız ancak bu sefer oldukça ahenkli bir görsel çıkacak karşınıza. Eşleşen nesneler size kazanç sunacak.

Big Bass Halloween Kazanma Taktikleri

Gece balıkçısı olduğunuzu düşünün ve oyuna dahil olun. Ayrıca denk gelen 3 scatter ile bedava çevrim kazanın. Bu scatter çevrimleri içerisinde yukarıdaki balıkçı size yardımcı olacak. İçeride çıkan balıkçı kazancınızı toplayacak ve çarpanlar ile daha da fazla kazanç sağlayacaksınız.

Big Bass Halloween kazanma taktikleri oldukça kolay. Şansınıza güvenin, nesneler eşleşsin ve sizde kazanın. İsterseniz Big Bass Halloween freespin de satın alabilirsiniz. Bu sayede balıkçı ile görüşmeniz ve size yardımcı olma olasılığı daha da yükselecektir.

Betturkey Big Bass Halloween Demo Oyna

Piyasaya yeni çıkan cadılar bayramı yaklaşırken oldukça etkili bir oyun olacağa benzeyen Betturkey Big Bass Halloween demo oyna versiyonu ile sizlerle buluşuyor. Eğer diğer Big Bass Bonanza oyunlarının müdavimi iseniz bu balıkçı oyunu sizi oldukça eğlendirecek diyebiliriz. Her bir versiyonunda farklı avantajları bulunan oyunda demo oynayabilme fırsatı sayesinde nasıl olduğunu değerlendirebilirsiniz.

Standart oyunun dışına çıkmayı seviyorsanız, yeni oyunlarda şansınızı denemekten hoşlanıyorsanız şimdi bu oyun için Betturkey sitesini tercih edebilirsiniz. Big Bass Halloween demo oyna dışında yapacağınız yatırımla da yeni oyuna özel promosyon veriliyor. Bu fırsatı kaçırmanızı istemeyiz.

Big Bass Halloween Hilesi Var Mı?

Her slot oyunu için ayı soru mutlaka sorgulanır ve incelenir. Oyun kazandıran bir oyun ise mutlaka birileri hile yapıyor onlar kazanıyor ben niye kazanamıyorum diye de sıklıkla söylenen sözlerdir. Nitekim slot oyunlarının genel geçer durumu tamamen şans işidir.

Oyunların belirli bir ayarı olmadığı gibi hilesi de yoktur. Yani kısacası Big Bass Halloween hilesi var mı diyorsanız net olarak yok diyebiliriz. Oyunların Pragmatic Play sağlayıcısı tarafından kazancı yükseltme veya azaltma gibi bir ayarı yoktur.

Site tarafından da böyle bir ayarlama yapılmamaktadır ki üyelerin böyle bir hileyi uygulayabilmesi tamamen imkansızdır. Bu bir yazılımdır. Oyun yazılımı algoritma olarak sürekli döner ve şansı yaver giden kazanır, şansız olan kaybeder.

Nitekim önemli olan şansınızı daha fazla denemeniz halinde elbet şansınızın bir anda denk gelebileceği ve kazanç sağlayabileceğinizdir. Bunun içinde yatırımlarınız için sunulan bonusları değerlendirebilirsiniz.

Beturkey Big Bass Halloween 500 Freespin

Özellikle Pragmatic Play oyunlarının ilk yer aldığı sitelerin başında gelen Betturkey Big Bass Halloween 500 Freespin veriyor. Bonus oldukça avantajlı. Öyle ki en az 100 TL yatırım yapan oyuncular her gün bir kereye mahsus bu bonustan faydalanabiliyor. Yatırımın %50’si kadar Big Bass Halloween oyunu için freespin tanımlanıyor.

Maksimum 500 freespin alabilme imkanı bulunuyor. Bonus talebinizi mutlaka para yatırma işlemi yaptığınız sayfadan yapmanız gerekiyor. Canlı destek hattı bölümünden bonus tanımlanmıyor. Diyelim ki bonusu aldınız kaybettiniz yine de bu bonusu almış olsanız da kayıp bonusu alabilme hakkınız bulunuyor.

Comments (0)
Add Comment