Psycho Candies Slot

Psycho candies slot, lisans ile site tarafından sunulan ve slot oyunları içerisinde yer alan eğlenceli ve ekstra özellikler ile donatılmış slot oyun seçeneklerinden bir tanesidir.

Oyun, psikopat şekerler ya da benzer bir ifade ile de tanımlanabilir. En karakteristik özelliği, oyun içinde, free spin  özelliğinin, imkanının ya da tetikleme şansının bol bol sunulmasıdır.

Psycho Candies Slot Nasıl Oynanır?

Psycho candies slot nasıl oynanır? Bu oyunu oynayıp, bu oyundan para kazanmak yani kazanma şansını elde etmek istiyor iseniz, öncelik, betturkey giriş işlemi sonrasında üyelik işlemini yapmak, para yatırmak, hesaplar arası transfer ile parayı casino bölümüne göndermek olacaktır.

Akabinde, ana ekranda görülen slot bölümünden seçim işlemini yapacaksınız. Oyun seçeneklerinin yer aldığı sayfaya geleceksiniz. İsterseniz sayfa içi arama motorunu kullanıp, oyunun adını yazabilirsiniz.

Oyun ekrana gelir, 6 makara, 6 satır, 36 sembol üzerine hareketlenen bir kollu makine oyunu seçeneğidir. Şeker ve meyve temaları ile birlikte, ayrıca oyun içerisinde bonus ve free spin  olarak da tanımlanmış sembollerin yer aldığı görülür.

Oyunun başlatılması için dönüş butonuna basmak ile birlikte, makaraları hareketlendirmek yeterlidir. Ancak bu işlemi yapmadan önce, yatırdığınız ve tek bir oyunda, tek bir dönüşte kullanmak istediğiniz para miktarına göre artı ve eksi tuşlarını da kullanmanız gerekecektir.

Eşleşen sembollere göre ödeme yapılan bütün slot oyunlarında olduğu gibi, bu kuralın geçerli olduğu bir oyun seçeneğidir. En az 4 adet sembolün eşleşmesinde, en az 0,50 Dolar ödeme yapılır.

En fazla 7 ya da daha yüksek seviyede şekerin eşleşmesinde, en az 5 Dolar ve en fazla 10 Dolar ödeme yapılmaktadır. Yatay ve dikey olarak sembollerin eşleşme işleminin yapılması yeterlidir. Oyun içerisinde ayrıca kademeli çarpanlar şeklinde bir özellik bulunmaktadır.

Bu da kazanç miktarlarının yani eşleşen semboller ile birlikte kazanç miktarlarının, çok daha yüksek seviyelere çıkmasına katkı sağlamaktadır. Bir de bu oyun içerisinde bomba sembolü yer alır.

Eşleşen bomba kombinasyonu makaralarda görülür. Büyük bir patlama oluşur. Temas eden semboller imha eder. Bu da kazanılan para miktarının kombinasyon oluşması nedeniyle, çok daha yüksek seviyelere çıkmasına katkı sağlar.

Betturkey Psycho Candies Slot Demo Oyna

Betturkey psycho candies slot demo oyna özelliğini sunar. Betturkey giriş işlemi, slot bölümüne gelmek, bölüm içi arama motorunu kullanıp, psycho candies slot oyununu yazmak suretiyle, isterseniz bu oyunu deneme amacıyla oynayabilirsiniz.

Tabii ki deneme kelimesini aklınızdan çıkarmamanız gerekecektir. Oyunu oynayabilir, hesaba oyun içerisinde, oyun ekranına tanımlanmış sanal parayı kullanabilirsiniz.

Elbette kazanabilirsiniz, hatta bomba sembolü gelebilir, bütün semboller patlayabilir, kademeli çarpan anlayışı ile bir anda, çok yüksek miktarda kazanç verildiğini görebilirsiniz.

Ancak deneme oyun anlayışında takdir edersiniz ki, bu kazandığınız paralar gerçek değildir. Sadece sizlere oyunu tanıtmak amacıyla gündeme getirilmiştir.

Psycho Candies Slot Kazanma Taktikleri

Betturkey kazanma taktikleri olarak kesin ya da garanti kazandırır şeklinde bir ifadeyi, bir uygulamayı gündeme getirmek mümkün değildir. Ancak şöyle bir hatırlatmada bulunalım.

Lisanslı yazılım şirketinin oyun seçeneği yani psycho candies slot oyun anlayışı içerisine kazanma sayıları yerleştirilmiştir. Bağımsız denetleme komisyonları test etmiştir. Siz oyunu peş peşe ve ara vermeden oynamaya devam ettiğiniz müddetçe, bu kazanma sayılarına yaklaşacaksınız.

Ayrıca, oyunda sizlere ekstra bonus sembolü, çarpan katsayılar ve bomba sembolü gibi de avantajlar sunulmaktadır. Bu da kazanma ihtimalinizi ve bunun ile birlikte, çok daha yüksek miktarda kazanma şansınızı arttırmaktadır.

Betturkey Psycho Candies Slot Hile Var Mı?

Betturkey psycho candies slot hile var mı? Bu soruyu bir oyuncu olarak soruyor iseniz, bu sitede ya da betturkey psycho candies slot olarak tanımlanmış oyunda hesap açıp, para yatırmış bir şahıs olarak hile yapmanız mümkün değildir.

Uluslararası oyun piyasasında, 2008 yılından beri güvenli site, denetlenen site ve lisanslı site olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Hiçbir oyuncunun hile yapmasına izin verilmez. Bu konuda gereken tedbirler alınmıştır. Site tarafından hile yapılır mı? Oyuncu mağdur edilir mi? Gibi bir soruyu gündeme getiriyor olabilirsiniz.

Bu durumda da aynı şekilde lisansı altyapı şirketinin oyunu ve lisans ile çalışan ve denetim altında tutulan betturkey sitesi gibi gerekçeler ya da uygulamalar ön plana çıkacaktır. Dolayısıyla, içiniz rahat bir şekilde hem siteyi, hem de sitenin bu oyun türünü tercih edebilirsiniz.

Comments (0)
Add Comment