Gravity Bonanza

Gravity bonanza, bu nitelikli, kaliteli ve lisanslı yazılım şirketi tarafından sunulan slot oyunu seçeneklerinden bir tanesidir. Oldukça popüler bir oyun türü olmak ile birlikte, bu oyunu değerlendiren herkes, oyundan eşleşen semboller üzerinden farklı ve yüksek miktarlarda ya da değişik miktarlarda para kazanma şansına sahip olabilir.

Oyunun güvenliği açısından endişe duymayın. Test edilmiş bir oyun seçeneğidir. Lisanslı şirket tarafından da test edilen, kazanma sayıları yerleştirilmiş bir oyun türü olarak karşınıza çıkmaktadır.

Oyunun tercih edilmesi, oyundan kazanılan paraların bu site üzerinden, aynı şekilde sorunsuz bir şekilde geri alınması anlamına da gelecektir.

Gravity Bonanza Nasıl Oynanır?

Gravity bonanza nasıl oynanır? Oyunun oynanması, standart slot oyunu seçenekleri ya da kurallarına tabidir. Oyunu oynamak için yapacağınız işlem basittir. Şöyle ki, oyuna giriş işlemini yapacaksınız. Açılmış oyun ana sayfasına bakacak, bu açılmış oyun sayfası üzerinde artı ve eksi tuşlarını kullanıp, hesaba yatırdığınız paraya göre bahis miktarını ayarlayacaksınız.

Akabinde, dönüş şeklindeki butona basmanız yeterlidir. Makaralar hareketlenir, hareketlenen makaralar ile birlikte, para kazandırılır. Oldukça hareketlidir.

En az 5 adet sembolde, en az 4 Türk Lirası, en fazla 20 Türk Lirası ödenir. 31 ve 49 sembol arasında en az 20.000 Türk Lirası, en fazla 200.000 Türk Lirası ödeme yapılır.

Gravity Bonanza

Bonus sembolü bulunmak ile birlikte, bütün makaralarda görülmesi mümkündür. 7 makara, 7 satır, 49 sembol ile oynanan bir oyun seçeneğidir. En az 5 adet sembollü eşleşmede, bloklar halinde, yatay ve dikey olarak bağlanmış en az 5 adet sembolde bloklar halinde ödeme yapılmaktadır.

Betturkey Gravity Bonanza Demo Oyna

Betturkey gravity bonanza demo oyna, tahmin edeceğiniz üzere bu oyunu, site tarafından hesabınıza tanımlanmış kredi olarak da karşınıza çıkacak sanal para ile oynamanız anlamına gelmektedir. Lakin, buradaki sanal para ya da kredi miktarı kullanıma açılmıştır.

Ancak bunu kullanıp, kazanıp, gerçek para kazanmanız gibi bir durum elbette söz konusu olmayacaktır. Oyunun, standart oyunu kazanma ihtimalleri, kombinasyonları ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Siz sadece aynı şekilde artı ve eksi tuşunu kullanmak sureti ve dönüş butonuna başlatmak sureti ile oyunda yer alacaksınız.

Kazanç elde edebilir, kazandığınız paranın kredi olarak görülmüş sanal para bölümüne ilave edildiğini tespit edebilirsiniz. Tabii ki bu gerçek bir işlem değildir. Sadece deneyecek, tecrübe sahibi olacaksınız. Size göre yeterli deneyimi elde ettiğinizi gördükten sonra, hemen paralı oyun seçeneğine geçebilirsiniz.

Paralı oyun seçeneğinde bir fark var mıdır? Oyunun oynanış tarzı, şekli, sembol eşleşmesi ve kazanç miktarları ile arasında herhangi bir fark yoktur. Sadece kazandığınız para sizindir, gerçek paradır. İstediğiniz zaman hızlı, güvenli, komisyonsuz ve belgesiz bir şekilde çekebilirsiniz.

Gravity Bonanza Kazanma Taktikleri

Gravity bonanza kazanma taktikleri, hem bu şirketin güvenliği, hem de bu şirketin tercih ettiği lisanslı altyapı şirketinin nedeni ile gündeme gelecektir. Lisanslı altyapı şirketinin rastgele sistem ile dahil ettiği kazanma sayıları, taktik ya da strateji anlayışına esas teşkil etmektedir.

Şimdi, oyunda kazanma sayıları vardır. Size düşen, taktik olarak bu kazanma sayılarını yakalamak olacaktır. Ne yapacaksınız? Örneğin 1.000 Türk Lirası yatırdınız, oynamaya karar verdiniz, 1 Türk Lirası ile 1.000 defa oyun oynayabilirsiniz.

Bu nedir? Bu oyun içerisine yerleştirilmiş kazanma sayılarını yakalamanız için, bir stratejidir. Tabii ki bu tarz oyun anlayışında, hiçbir şekilde ara vermeyeceksiniz, hiçbir şekilde oyun ekranından ayrılmayacaksınız. Oyunu peş peşe oynamaya, ara vermeden peş peşe oynamaya devam edeceksiniz.

Betturkey Gravity Bonanza Hile Var Mı?

Betturkey gravity bonanza hile var mı? Gerek betturkey sitesinde, gerek ise bu oyunda yani  betturkey gravity bonanza oyun seçeneğinde herhangi bir üyenin, herhangi bir yöntem ile veya benzer bir anlayış ile hile yapması mümkün değildir.

Haksız kazanç elde etmesi mümkün değildir. Oyun sağlayıcı şirketinin programına, yazılımına müdahale edip, hile yapmanız mümkün olmayacaktır. Zaten birden fazla hesap açmak gibi saçma bir uygulamayı gündeme getirseniz de, oyun özelliği nedeniyle, herhangi bir işe yaramayacaktır.

İnternette bu yönde bir paylaşım ya da bilgi görmüş iseniz, gerçekçi olmadığını aklınızdan çıkarmayın. Sadece güvenilir betturkey sitesi, güvenilir altyapı şirkete eşliğiyle gravity bonanza oyunu kriterleri dahilinde hareket edeceksiniz. Bu yazıda anlatmaya çalıştığımız kazanma taktikleri ile oyunu oynamanız yeterlidir.

Yorum Yap